Jste zde: Domácí stránka |
Odraz 20 10 > Pozvánkana Odraz

Pozvánkana Odraz

O tvorbě pro hráče, o teorii pro tvůrce, o hře pro teoretiky.

Putovní konference o larpech Odraz dospěla ke svému 3. ročníku. Dovolujeme si Vás pozvat do rekreačního střediska Štědronín, kde v termínu 26. - 28. 3. 2010 proběhne Odraz 20 10. Oproti předchozím ročníkům bude konference začínat v pátek 26. ve 13h a příjezd bude možný již ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Pro nedočkavé bude již na čtvrteční večer připraven program. Konference bude ukončena v neděli po poledni.
Odraz 20 10 pořádá nezisková organizace Tempus ludi, o.s., navazujíce tak na tradici vytvořenou předchozími organizátory, mezi které lze počítat například organizace Court of Moravia, o.s. a Prague by Night, které spolupracovali s řadou dalších jednotlivců (Petr Muller, Lukáš Veselý, Tomáš Kopeček).
Konference vytvoří půdu pro setkání organizátorů i hráčů larpů z celé republiky i ze zahraničí. Bude zde prostor pro výměnu zkušeností a prohloubení všeobecné informovanosti při přednáškách, stejně jako pro neformální seznámení a navázání kontaktů. Program bude doplněn o několik komorních larpů a workshopy zaměřené na praktičtější stránky přípravy larpů. Můžete se také těšit na večerní kulturní program.

 

Možnost objednání triček, sborníků a stravy na Odraz 20 10 končí 14. 3. 2010. Při pozdějších registracích to již nebude možné!!!

Kontakt

Tempus ludi, o.s.
Opařany 121
Opařany
391 61

Novinky

Zpětná vazba

Vážení a milí, chceme vás poprosit o její vyplnění.

Elektronická verze sborníku

Elektronická verze sborníku

Doslov

Vážení a milí, naše ohlédnutí za tímto ročníkem naleznete zde.

Sponzoři

Tempus ludi, o.s. www.fantasyobchod.czwww.festivalfantazie.czpocta.cz/stedronin/index.htmwww.expertis.czwww.infonia.com