Jste zde: Domácí stránka |
Odraz 20 10 > Program > Prezentace formálních i neformálních skupin

Prezentace formálních i neformálních skupin

Díky tomuto prostoru se budete moci seznámit s více i méně známými skupinami organizátorů u nás fungujícími.

Přislíbené prezentace:

 • Vuml
  Inu, nechť se nazýváme třebas Volným Univerzitním sdružením hráčů (nejen) Městských Larpů, ale ve skutečnosti jsme jen skupina lidí, co se znají, mají rádi RPG a LARP a nechtějí zůstat jen u té pasivity.
 • Moravian larp
  Moravian LARP, o. s. je neziskovou organizací, která byla založena na podzim roku 2007. Cílem jejího vzniku byla myšlenka několika nadšenců sjednotit a podpořit moravskou larpovou scénu, zapůsobit na stávající komunitu a podpořit její činnost, ať už organizačně, právně či materiálně.
  Moravian larp o.s. dále pořádá vlastní projekty a snaží se pojem larp uvést do širokého povědomí jako pozitivní volnočasovou aktivitu. Specializuje se výhradně na práci s mládeží a snaží se ji plně podporovat.
 • Morti dragons
  Skupina Morti dragons se skládá ze dvou stálých členů a mnoha dalších lidí, kteří pomáhají kolem a jsou nezbytní, ale nechtějí nikam patřit.
  Vznikla s hlavním cílem zaujmout pro Východočeské larpy a bitvy nové hráče, což se již částečně povedlo.
  Skupina zrealizovala několik hodinových larpů, v současné době se dále připravují tzv. VIP larpy pro zkušené hráče, momentálně je ve vývoji LARP z prostředí blázince.
 • No-happyend team
 • Academia Draconica
  Představení skupiny přátel LARPu a rolových her. Celá skupina je neformální a nepůsobí jako občanské sdružení. Ve spolupráci s 1.PTS Mladá Boleslav zajišťuje každoročně dva kroužky - Fantasy, kde se hrají rolové hry a Avalon, kde se vyrábí kostýmy na LARP a probíhá výcvik v dřevěném šermu. Skupina také připravuje každoročně kolem desítky akcí, z nichž hlavními jsou Fantasy tábor a LARP Vandrárna.
 • OK Produktions
  Osobné Kakavo Productions nebo také OK Produktions je skupina mladých lidí, kteří se zabývají organizováním akcí a městských her, které se dají více či méně označit slovíčkem LARP (Live Action Role Playing).
 • ASF
  ASF Asociace Fantasy, o. s. je nejstarší a největší organizace u nás, zabývající se podporou a samotnou tvorbou larpů a dřeváren převážně ve stylu fantasy či historie. Do konce roku 2009 jsme podpořili či organizovali 115 her, akcí a setkání. Od roku 2010 probíhají v ASF výrazné změny, upravuje se činnost a zahajují se náročné projekty.
 • Podsvětí
  Podsvětí (též Podsveti.cz) je neformální skupina převážně studentů,
  která od roku 2006 organizuje hry a akce v městském prostředí.
  Orientuje se na veřejnost a většina účastníků je z řad mládeže.
  Charakterem aktivit se neřadí ani k larpu, ani k šifrovačkám či
  oddílovým hrám. Společným motivem bývá obvykle mafiánská tematika.
  Mezi realizované projekty patří v Praze čtyři ročníky Mafie, dva
  ročníky Famiglie, dva ročníky Fantoma, jeden ročník akce Everest a po 1 ročníku Mafie v Brně a Ostravě.
 • Dračí doupě Jaroměř
  Fantasy skupina z Jaroměře-Josefova zaměřená především na DrD a jiné RPG hry realizované jakožto pravidelná zájmová činnost v DDM v Josefově.
  Cílovou skupinou jsou děti a mládež od 9 let. Hlavní činností v oblasti larpu jsou tažení na pokračování pro členy oddílu a pár známých. Dále pak spousty víkendových akcí s různorodou náplní (deskovky, RPG, larpy). Z akcí pro veřejnost je to prozatím regionální turnaj v DrD, JarCON. Vize do budoucna počítají i se "světem" pro veřejnost.

Kontakt

Tempus ludi, o.s.
Opařany 121
Opařany
391 61

Novinky

Zpětná vazba

Vážení a milí, chceme vás poprosit o její vyplnění.

Elektronická verze sborníku

Elektronická verze sborníku

Doslov

Vážení a milí, naše ohlédnutí za tímto ročníkem naleznete zde.

Sponzoři

Tempus ludi, o.s. www.fantasyobchod.czwww.festivalfantazie.czpocta.cz/stedronin/index.htmwww.expertis.czwww.infonia.com