Jste zde: Domácí stránka |
Odraz 20 10 > Program > Moderované diskuze

Moderované diskuze

V této linii se můžete zapojit do debaty nad konkrétními tématy s moderátory:Už zase dělám larp

 • Kdo je to "dobrý hráč"
  Kristýna Obrdlíková (Darien)
  Každý larp je tvořen organizátory a hráči. Každý organizátor chce na své hře mít ty nejlepší hráče, kteří dokáží larp dovést k dokonalosti a převést ho do reality co možná nejlépe.
  Při hře a po hře nejednou slýcháme žehrání na hráče, kteří tuhle či onde něco zvrtali či prostě zkazili organizátorův záměr a hru.
  Nakolik je organizátorovo nadávání na hráče oprávněné a nakolik je alibismem? Kdo je tedy ten vyhledávaný dobrý hráč? Liší se požadavky na něj z pohledu organizátora či spoluhráče?
  Ač by bylo roztomilé udat jmenný seznam dobrých hráčů, tato diskuze bude mít jiný záměr. Pokusí se odhadnout, které kvality z hráče činí dobrého bez ohledu na hru, které se účastní.
 • Už zase dělám larp
  Lukáš Veselý (Ismael)
  Soubor:delam_larp.pdfPopis:Moderovaná strukturovaná panelová diskuze s vybranými organizátory larpů, které by mohly posluchače zajímat. Bude volně navazovat na přednášku Už zase jedu na larp. Otázky a odpovědi budou směřovat především k tématu motivace při tvorbě larpu – proč děláme larpy, čím nás tvorba naplňuje, jaká si vybíráme témata, proč se k tvorbě vracíme, co nám to přináší. Prostor bude věnován také dotazům z publika. (Diskutující budou osloveni a vybráni později, na místě pak zveřejněna jejich jména.)

Novinky

Zpětná vazba

Vážení a milí, chceme vás poprosit o její vyplnění.

Elektronická verze sborníku

Elektronická verze sborníku

Doslov

Vážení a milí, naše ohlédnutí za tímto ročníkem naleznete zde.

Sponzoři

Tempus ludi, o.s. www.fantasyobchod.czwww.festivalfantazie.czpocta.cz/stedronin/index.htmwww.expertis.czwww.infonia.com