Jste zde: Domácí stránka |
Odraz 20 10 > Organizačně

Organizačně

Konference Odraz 20 10 bude probíhat v rekreačním středisku Štědronín. Jedná se o středisko s kapacitou cca 200 osob. K ubytování jsou k dispozici pokoje s počtem lůžek od dvou do šesti v ubytovnách, a nebo chatičky s pěti lůžky. V případě ubytoven je sociální zařízení společné na chodbách, chatičky pak disponují vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. Přímo v budovách jsou k dispozici 4 místnosti, v nichž bude probíhat program.
V areálu je také jídelna, v níž bude podávána strava v podobě plné penze. Účastníci budou mít možnost výběru předem z vegetariánských a běžných jídel. Jídelna bude také sloužit jako společenská místnost a bude v ní pobíhat kulturní program. U jídelny je též malý bar s možností menšího občerstvení a především zakoupení nápojů. Bar bude otevřen v průběhu celé akce. V baru je také kulečník a šipky.
Ubytování bude zajištěné od odpoledne 25. 3. 2010 do odpoledne 28. 3. 2010.
Poplatek za Konferenční víkend bude upřesněn při otevření možnosti přihlašování na akci.


Week in the Czech Republic bude probíhat od odpoledne 23. 3. 2010. Bude zajištěno přiměřené ubytování v Praze až do 25. dopoledne, kdy bude zahájen přesun na Konferenční víkend. V jeho průběhu nebude zajištěné žádné hromadné stravování. Program bude naplněn prohlídkou Prahy 24. 3. 2010 a prohlídkou dalších míst s přesunem na Konferenční víkend v průběhu 25. 3. 2010. Tato část konference je určena především pro účastníky ze zahraničí, kteří na ní budou mít možnost seznámit se s Českou republikou. Larpový program bude omezen pouze na jeden či dva běhy komorního larpu v AJ, dle zájmu účastníků.

Kontakt

Tempus ludi, o.s.
Opařany 121
Opařany
391 61

Novinky

Zpětná vazba

Vážení a milí, chceme vás poprosit o její vyplnění.

Elektronická verze sborníku

Elektronická verze sborníku

Doslov

Vážení a milí, naše ohlédnutí za tímto ročníkem naleznete zde.

Sponzoři

Tempus ludi, o.s. www.fantasyobchod.czwww.festivalfantazie.czpocta.cz/stedronin/index.htmwww.expertis.czwww.infonia.com