Jste zde: Domácí stránka |
Odraz 20 10 > Program > Larpy, hry

Larpy, hry

Zde jsou uvedeny informace o jednotlivých larpech a hrách, které budete mít možnost si na Odrazu 2010 zahrát.

 

 • Přistání na měsíci
  Zuzana Ouhrabková a Radka Zounková (Degu)
  Dílna či hra navazující na přednášku Běží ti čas aneb základní pojmy a principy zážitkové pedagogiky. Účast na hře není podmíněna účastí na přednášce, nicméně počet míst je omezený a řekněme, že přednost budou mít ti, kteří přijdou i na přednášku.

  Rodinné stříbro zážitkových her. Máme pro vás nachystanou strategicko konstrukční hru v malých týmech. Nezapotíte se, ale budete potřebovat veškerou svou kreativitu a schopnost se domluvit, aby váš pilot bezpečně přistál..

   
  To vše bez hraní rolí a tvorby postavy. Jen vy sami za sebe.
 • Mixér
  Jana Jevická (Lorelei) a Jiří Zlatohlávek (Gekon)
  Pět disciplín... tři týmy... ale jen jeden vítěz.
  Vzali jsme ty nejlepší televizní soutěže a povýšili je pro nové tisíciletí. Čeká vás bombastický mix akce, znalostí a důvtipu. Bude tu napětí, bude tu křik, budou tu skutečné emoce! Připravte si hlasivky, přichází show která ukončí všechny ostatní show. Mixér!

  Bližší informace o hře i možnosti přihlášení přímo na místě. Mějte oči na stopkách!
Cesta dlouhým dnem do noci

Další večer. Znovu padla mlha. Znovu ta strašná mlhová siréna. Znovu se všichni opijí. A všichni budete sami. Zoufalí. A v rodinném kruhu.
Další den, co spěje dlouhou cestou do noci. Aby byl následován dalším, stejně bezútěšným.
více

Guľka pre mŕtveho muža

Na železničnej trati zo Santa Fe do Oklahoma City vlak prechádza okolo mestečka Los Calaveras. Potom, ako sa v miestnej bani prestalo ťažiť striebro a obchod upadol, väčšina obyvateľov mestečko opustila. V časoch jeho najväčšej slávy sa tu usporadúvala strelecká súťaž, na ktorú boli pozývaní najlepší pištolníci západu. Povráva sa, že raz za štvrťstoročie vyráža dostavník z Los Calaveras, aby vyvoleným doručil pozvánky na turnaj.

GPMM je komorný larp s dôrazom na jeho dramatický aspekt, atmosféru a príbeh, avšak v hre budú použité aj gamistické prvky. Dej sa bude odohrávať prevažne v interiéroch, nebudú však chýbať exteriérové scény, vezmite si preto klobúky. Larp je určený pre 12 hráčov. více

M*A*S*H

Válka skončila. Opustili jste místo, kde se kolegové stali vaší druhou rodinou. Poslední večírek, poslední objetí a poslední slzy. Pronesli jste spoustu planých slov o budoucím shledání a konečně jste zamířili domů. Pět nádherných a klidných let uplynulo od vyhlášení míru v Koreji. Jen málokdo dodržel sliby, které tehdy padly. Válka člověka změnila. A jak na něj zapůsobil návrat zpět do normálního života? více

Novinky

Zpětná vazba

Vážení a milí, chceme vás poprosit o její vyplnění.

Elektronická verze sborníku

Elektronická verze sborníku

Doslov

Vážení a milí, naše ohlédnutí za tímto ročníkem naleznete zde.

Sponzoři

Tempus ludi, o.s. www.fantasyobchod.czwww.festivalfantazie.czpocta.cz/stedronin/index.htmwww.expertis.czwww.infonia.com