Putovní Odraz

Odraz bude pravidelně každý rok. Pevně věříme, že se nám jej podařilo odstartovat jako putovní; tzn. rok co rok se bude organizační tým obměňovat a místo konání střídat mezi jednotlivými městy naší republiky. S každým dalším rokem se tak můžete těšit na Ostravu, Plzeň, Budějovice, Písek, nebo jiné (i méně známé) město. Vězte ale, že program bude vždy jedinečný a neměli byste si nechat ujít ani jeden ročník.

Odraz 2009

Již v tuto chvíli má příští ročník přislíbené své organizátory. Konání dalšího Odrazu, a to v Praze, tak zaštítí David “Ambeřan” Maleček a Petra “Reinita” Lukačovičová za skupinu Prague by Night. Oba mají s hraním a tvorbou bohaté zkušenosti a momentálně působí pod DDM Praha 8, kde se věnují vedení další generace nových nadějných autorů larpů. Prague by Night je skupina příznivců světa WoD, sdružených do klubu zaměřeného na RPG a larpy.

Výzva

Pokud máte zájem o pořádání některého z dalších ročníků, neváhejte se ozvat na mail pr@odraz.org. Rádi předáme veškeré know-how a zkušenosti, které získáme prvními ročníky a nabídneme svoji maximální podporu.