Program

Linie 1
pátek, 24. duben 2009
18:00 19:00 Kristýna „Darien“ Obrdlíková Užitečné mechaniky použitelné při výstavbě larpu ilustrované na příkladu larpu Svět zlodějů
19:00 20:00 David „Daysir“ Wagner, Sarah „Feain“ Komasová a Petr „Žabák“ Holata Bod zlomu
sobota, 25. duben 2009
10:00 11:00 Kateřina „Morgain“ Holendová Časové variace larpu
11:00 12:00 Jakub “Fingrin” Tabisz & Agnieszka “Plusz” Rogowska How to make a LARP?
polední pauza
14:00 15:00 Vlastimil „Havran“ Vodička Magie v larpu aneb „fajrból! Fajrból! “
15:00 16:00 Kristýna „Darien“ Obrdlíková Komunikace s hráči: potenciál a úskalí
16:00 17:00 Ivana „Zmyjka“ Kuglerová a Martin „Darion“ Antonín Larpy z Prahy: Dies Irae a Bezkrálí
17:00 18:00 David “Silentbob” Šťastný O zazitok viac
18:00 19:00 Jakub “Fingrin” Tabisz & Agnieszka “Plusz” Rogowska LARPs in Poland
19:00 20:00 Petr „Jezevec“ Pouchlý Projekt Hlavní role pro Vás
20:00 21:00 Jan „Erwin“ Žák a František „Fjertil“ Spoutil Deadline je svatý
neděle, 26. duben 2009
10:00 11:00 František „Fjertil“ Spoutil Nebuďte hodní!
11:00 12:00 Petr „Afri“ Müller Jak pokazit larp tak, jako deset jiných lidí před vámi
12:00 13:00 Lukáš “Ismael” Veselý Způsoby řízení přípravy a realizace larpu
13:00 14:00 Petra „Reinita“ Lukačovičová Role a jejich vrstvy
14:00 15:00 Petr “Petrius” Turoň & Martin “Marťušák” Vaňo Přijde jaderná zima? aneb úsvit postapokalyptických larpů v Čechách








Linie2
pátek, 24. duben 2009
18:00 19:00 Michal “Mealtiner” Truhlář Veletrh larpu
19:00 20:00 Štěpán “Arek” Hruda Nonverbální komunikace
22:00 a dále Petr „Jezevec“ Pouchlý Povídání o Knutepunktu 2009
sobota, 25. duben 2009
10:00 10:30 David „Ambeřan“ Maleček Prague by Night
10:30 11:00 Pavel „Sunder“ Mejstřík Tempus Ludi, o.s.
11:00 11:30 Michal “Mealtiner” Truhlář Moravian LARP, o.s.
11:30 12:00 Nellmegil Aeria Gloris
12:00 12:30 Pavel „Lischai“ Gotthard Court of Moravia, o.s.
polední pauza
14:00 15:00 Redakce serveru Larpy.cz Je úterý a na serveru Larpy.cz vyšel článek
15:00 16:00 Martin “Marťušák” Vaňo Volné webové nástroje pro organizaci larpů přednáška zrušena
16:00 17:00 Lukáš “Ismael” Veselý Larp ve vzdálené budoucnosti
17:00 18:00 Lucie „Sombra“ Lukačovičová Legendy jako pozadí larpových příběhů
18:00 19:00 Jana „Lorelei“ Jevická Larp a jeho možnosti v pedagogice
19:00 20:00 Tomáš „Hampi“ Hampejs Sovy (ne)jsou, čím se zdají být: anebo k čemu (ne)potřebujeme larpovou teorii
20:00 21:00 Petra „Reinita“ Lukačovičová Ženy v larpu
neděle, 26. duben 2009
10:00 11:00 Lukáš “Ismael” Veselý Larpedie
11:00 12:00 Petr „Jezevec“ Pouchlý Komorní larp – cesta vpřed nebo slepá ulička?
12:00 13:00 Pavel „Lischai“ Gotthard Umělecké aspekty larpu
13:00 14:00 Martin „Pirosh“ Buchtík Možnosti vývoje larpové teorie a její komunity
14:00 15:00 Kristýna „Darien“ Obrdlíková Zpětná vazba: model jedenácti bodů